İskenderun Nakliyat Şirketleri | İskenderun Çelik Asansörlü Nakliyat

İskenderun Nakliyat Şirketleri

İskenderun Nakliyat Şirketleri                                                         

İskenderun nakliyat şirketleri taşımacılıkta profesyonel hizmet sunan işletmelerdir. Nakliyatta deneyimli olan firmalardan destek alınması önerilir. Taşımacılıkta kurumsal hizmet anlayışı ile nakliyat hizmeti veren işletmemiz, Akdeniz’in en güvenilir şirketlerinin başında gelir. Ev eşyalarının farklı cinslerde olması, taşınmada da farklı usullerde taşınmasını gerektirir.  

Firmamız eşyaların cinslerine uygun şekilde ve dikkatli taşıma hizmeti sunar. Nakliyat esnasında olabilecek her türlü hasar da firmamız güvencesi altındadır. Ev eşyaları arasında kolay kırılabilecek narin süs eşyaları bulunur. Pat Pat ambalajlar içerisinde güvenle taşınmak zorundadır. Eşyaların güvenli ambalajlar içerisinde taşınması için de her taşınmada yeni koli kullanılmalıdır. Firmamız dayanıklı malzemeden yapılmış olan koliler içerisinde eşya taşımacılığı yaparlar. 


İskenderun Nakliyat ile Huzurlu Nakliyat 

İskenderun nakliyat şirketleri huzurlu nakliyat süreci için her türlü imkânı sunar. Taşınmak pek çok kişi için stres yaratan konuların başında gelir. Buna sebep olan sektörde yer alan niteliksiz taşıma şirketlerinin sebep olduğu eşya hasarlarıdır. Firmamız taşınma günü öncesinde taşımanın yapılacağı yeri ziyaret ederek nakliyat günü için yeterli sayıda koli ve taşıma malzemesi tedarik eder. Bu sayede nakliyat günü hem en hızlı hem de en rahat şekilde geçer.  

Taşınma anında çözüm odaklı hizmet anlayışı son derece önem taşır. Firma elemanlarımız alanında uzman olan kişilerdir. En zor taşınma koşullarında bile son derece rahat ve kısa sürede nakliyat hizmeti sunarlar. İşinin ehli olmayan yabancı uyruklu işçilerle niteliksiz taşıma hizmeti sunan taşıma şirketleri, eşya hasarlarına da sebep olabilirler. Firmamız nakliyatta deneyimli olup, hasarsız eşya taşımacılığı yapan firmaların başında gelir. 


Taşıma Sözleşmesi 

İskenderun nakliyat şirketleri taşıma sözleşmesi ile nakliyatta güven sunan şirketlerdendir. Firmamız taşımacılık öncesinde istendiği takdirde taşımacılık sözleşmesi yapar. Firmamızın sunacağı hizmetlerin yazılı olarak taahhüt altına alındığı bu sözleşme, nakliyat tarafları arasında imzalanır. Taşınacak olan eşya miktarı, taşıma şirketimizin adresi, firma unvanı Ticaret Sicil numarası gibi beyanlar sözleşmede yer alır. Nakliyat hizmeti sonunda ödenmesi gereken ücret de yer alır. Kurumsal hizmet gereği kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunulur. Uygun fiyatlı ve güvenli taşımacılık için firmamızın tercih edilmesi önerilir. 


Eşyaların Sigortalanması 

İskenderun nakliyat şirketleri eşya taşımacılığı öncesinde yapılacak sigortaya önem verirler. Taşınmalar, sürprizlere açık zamanlardır. Nakliyatta ne kadar dikkatli davranılırsa davranılsın riski yok etmek imkansızdır. Bu sebeple, hesaplanması mümkün olmayan eşya hasarları için yapılacak taşıma sigortası riski teminat altına almanın en temel yoludur. Firmamız uzman eksper hizmeti ile eşyalara doğru bedeller biçerek, taşıma sigortası yapar. Hizmet alanlar bu sayede güvenli ve huzurlu taşımacılık hizmeti alırlar. Firmamız eksper ve nakliyat sigortası için ek ücret talep etmez. 


Şehirlerarası Nakliyat 

İskenderun nakliyat şirketleri şehirlerarası nakliyat hizmetleri ile de tercih edilir. İskenderun haricinde farklı iller ve bölgelere yapılan taşımacılık hizmetinde deneyim sahibidir. Araçlarımızın sarsıntıya karşı süspansiyon bakımları yapılmıştır. Nakliyat şoförlerimiz alanında deneyimli olup, trafik kurallarına riayet eden titiz taşımacılık yapan kişilerdir. Bazı büyük eşyaların nakliyat kamyonuna sabitlenmesi söz konusudur. Bu sayede eşya hasarları da önlenecektir. Firmamızın nakliyat öncesinde yapacağı hazırlıklar arasında eşyalara uygun büyüklükte taşıma kamyonun seçilmesi de yer alır. Periyodik muayeneleri yapılan araçlarımızda eşyalar, güvenle taşınır. Engebeli arazilerde bile son derece dikkatli sürüş gerçekleştiren şoförlerimizle hasarsız taşımacılık hizmeti sunulur. 


Taşınmanın Güç Olduğu Yerler 

İskenderun nakliyat şirketleri sundukları asansörlü taşıma hizmetleri ile yüksek katlı binalardan en hızlı şekilde eşya taşımacılığı yapar. Nakliyat öncesinde yapılan ev ziyaretleri ile taşınacak olan dairenin ya da ofisin yüksekliği de göz önüne alınarak, asansörlü taşıma sistemleri hazırlanır. Asansörlü taşıma sistemleri ile firmamız yüksek katlardaki yaşam alanlarını profesyonel şekilde taşır. Dar sokak ve bina girişleri de taşınmanın zor olduğu yerlerdir. Böyle alanlar için de sunulan asansörlü taşıma sistemlerimiz en güvenli taşıma hizmetini sunar. 


Ofis Taşımacılığı 

Firmamızın ofis gibi iş yerlerinin taşınmasında da deneyimli olduğu bilinir. Evrak taşımacılığı, elektronik eşya taşımacılığı gibi konularda uzman olan işletmemiz, ofis gibi alanları en kısa sürede ve güvenle taşır. Böyle alanlarda kaybolacak en ufak bir evrak bile maddi açıdan önemli sorunlara yol açabilir. Profesyonel ofis taşımacılığı için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir. 

 

Diğer Hizmetler

Detaylı Bilgi Ve Fiyat Almak İçin, Hemen Arayın!